Valif jednym z leków na zaburzenia erekcji

                        Sukces leków na impotencję jest ściśle związany ze składnikiem aktywnym, który został wykorzystany do ich produkcji. Valif jest jednym z leków cieszących się największą popularnością, ze względu na swoją przystępną cenę i oczywiście skuteczność. Lek ten dostępny jest w formie klasycznej tabletki bądź dla osób, które nie lubią przełykania tabletek na potencje, albo chcą cieszyć się walorami smakowymi dostępny jest Valif w żelu.

Za sukces leku odpowiada Wardenafil, który umożliwia bardzo satysfakcjonujący stosunek między partnerami przez 12 godzin. Walif w żelu dostępny jest w wielu smakach, między innymi truskawki, ananasa, pomarańczy, banana, mięty, karmelu oraz porzeczki. Większość z wymienionych owoców dodatkowo jest uznawana jako afrodyzjaki, dzięki czemu samo zażycie preparatu zwiększy ochotę na seks. Jednakże lek rozpoczyna swoje działanie po mniej więcej pół godziny od zażycia, gdzie wielu panów nie musi czekać na efekty tak długo.

Należy jednak zaznaczyć, że zarówno spożywanie alkoholu przed zażyciem tabletki, jak również zjedzenie sporej porcji jedzenia, które jest tłuste oraz ciężkostrawne może po pierwsze spowolnić działanie leku, a po drugie jest w stanie pomniejszyć skuteczność, gdzie erekcja nie będzie tak łatwo osiągalna. Przy dużych ilościach alkoholu, wzwód może nie pojawić się w ogóle. Jedna saszetka Valid zawiera 20 mg substancji aktywnej, gdzie to lekarza podejmuje decyzję dotyczącą ilości zażywanej przez pacjenta.

W początkowych objawach choroby, u młodych oraz szczupłych mężczyzn najniższa dawka będzie wystarczająca, z kolei u starszych panów, gdzie zaburzenia są znacznie bardziej zaawansowane konieczne będzie przyjęcie podwójnej, a czasem i potrójne dawki. To jednak tylko i wyłącznie decyzja lekarza, a nie dobrowolne zwiększania porcji, gdyż może to być groźne zarówno dla zdrowia, samopoczucia, a w najgorszych przypadkach i dla zdrowia mężczyzny.

Posted on 6 grudnia, 2018 in artykuły

Share the Story

About the Author

Leave a reply

Back to Top